Tlf: +47 990 05 570 

E-post: post@lera.no

Postadresse: Jæktskippergata 8, 7725 Steinkjer

Besøksadresse: Kjøpmannsgata 11, 7013 Trondheim

 

Organisasjonsnummer: 946 233 862 MVA

Bankkonto: 4212 32 28205

© Prios Kompetanse 2017-2018

Ressursteamet

Kompetansenettverket består av personer med ulike spesialkompetanse og roller.

Bjørn Bratt

Seniorrådgiver

Mobil: +47 924 01 424
E-post: bjorn.bratt@lera.no
Siviløkonom, revisor

Vegard Sandøy

Forretningsutvikler

Mobil: +47 992 51 210
E-post: vegard.sandøy@lera.no
Markedsføringsledelse

Torbjørn Storsve

Seniorrådgiver

Mobil: +47 950 25 250
E-post: torbjorn.storsve@lera.no
Ingeniør

Lars Lilleby Macedo

Kommunikasjonsrådgiver

Mobil: +47 992 99 264
E-post: lars.macedo@lera.no
Deskjournalist

Mette Rostad

Seniorrådgiver

Mobil: +47 918 28 109
E-post: mette.rostad@lera.no
Siviløkonom

Kristin Landsem

Forretningsutvikler

Mobil: +47 414 72 568
E-post: kristin.landsem@lera.no

Siviløkonom

Einar Kvemo

Seniorrådgiver

Mobil: +47 977 45 588
E-post: einarr@tlab.no
Siviløkonom

Joar Nyborg

Daglig leder

Mobil: +47 990 05 570
E-post: joar.nyborg@lera.no
Siviløkonom

Morten Stene

Styremedlem og partner

Mobil: +47 481 19 607
E-post: morten.stene@lera.no
Siviløkonom HAE, førsteamanuensis

Rune Johansen

Styreleder og partner

Mobil: +47 901 15 466
E-post: rune.johansen@lera.no
Mastergrad i organisasjon og IT