Ressursteamet

Kompetansenettverket består av personer med ulike spesialkompetanse og roller.

Joar Nyborg

Daglig leder

Mobil: +47 990 05 570
E-post: joar.nyborg@lera.no
Siviløkonom

Bjørn Bratt

Seniorrådgiver

Mobil: +47 924 01 424
E-post: bjorn.bratt@lera.no
Siviløkonom, revisor

Kirsti Arntsen

Seniorrådgiver

Mobil: +47 984 50 806
E-post: kirsti.arntsen@lera.no
Ledelse og markedsføring

Mette Rostad

Seniorrådgiver

Mobil: +47 918 28 109
E-post: mette.rostad@lera.no
Siviløkonom

Kristin Landsem

Forretningsutvikler

Mobil: +47 414 72 568
E-post: kristin.landsem@lera.no

Siviløkonom

Morten Stene

Styremedlem og partner

Mobil: +47 481 19 607
E-post: morten.stene@lera.no
Siviløkonom HAE, førsteamanuensis

Rune Johansen

Styreleder og partner

Mobil: +47 901 15 466
E-post: rune.johansen@lera.no
Mastergrad i organisasjon og IT

Einar Kvemo

Seniorrådgiver

Mobil: +47 977 45 588
E-post: einar@tlab.no
Siviløkonom

Tlf: +47 990 05 570 

E-post: post@lera.no

Postadresse: Hamnegata 20, 7714 Steinkjer

Besøksadresse: Kjøpmannsgata 11, 7013 Trondheim

 

Organisasjonsnummer: 946 233 862 MVA

Bankkonto: 4212 32 28205